Asker ve Özel Kuvvetler Eğitim Kompleksi Olimpik ve Dalgıç Eğitim Havuzu işletmeye alındı. Meclis Otel Açıldı. Ekim 2013. Olimpik Yüzme Havuzu SPA Wellness Süs Havuzu

yeşil damla süs havuzları ve fıskıye sistemleri
 

Görselliğinin yanında su ayrıca zarafettir.  Hafif bir su sesi aynı zamanda dinlendiricidir. Su hayattır. Suyun rahatlatıcı ve terapi özelliği vardır. İstediğiniz her mekana hayal edebileceğiniz boyutta ve görsellikte süs havuzlarını yapabilmekteyiz.  Geçmiş zamanlardan günümüze insanlar su ile iç içe yaşamış ve su ile hayat bulmuşlardır.

Süs havuzuna karar vermeden önce iyi bir planlama yapılmalıdır. Farklı büyüklüklerde olabildiği gibi, çok çeşitli ve değişik amaçlar içinde olabilir. Önce nasıl süs havuzu yaptıracağınıza tabiî ki bütçenizle doğru orantılı olarak karar vermeniz gerekmektedir. Bunun için de iyi bir ön araştırma yapmanız; hatta tecrübesine ve bilgisine güvenebileceğiniz profesyonel destek almanız en doğru yaklaşım olacaktır. 

Teknik yardım almadan önce kendinize şu soruları da sorabilir ve cevaplandırabilirsiniz.

  • Nasıl bir havuz istiyorsunuz?  Doğal mı yoksa fıskıye sistemi olan görsellik bakımından gösterişli bir havuz mu?
  • Fıskıye sistemli bir havuz ise şekli nasıl olacak? (Bununla ilgili internetten fıskıye şekilleri ile ilgili görsellerden faydalanabilirsiniz. Ancak tüm aksesuarlar sisteme eklendikçe bütçe fiyatını arttıracaktır.)
  • Doğal bir havuz olacak ise şelale şekli ya da doğal taşlar nasıl olabilir? Dere ve ya gölet mi olacak? İçerisinde bitki ya da canlı hayvanlar ( Balık ) olacak mı?
Fıskıye
 
fountain
 
cascade
 

Unutmayın ki profesyonel bir yardım için işe başlamadan önce yapacağınız ödeme sonradan ödemek zorunda kalacağınız miktardan mutlaka daha az olacaktır.  Yüzme havuzlarında bulunan filtrasyon sistemi süs havuzu içinde olmazsa olmazlardandır. Şekli ya da amacı ne olursa olsun mutlaka düşünülmesi gerekir.

Gerek Yurt içinde gerekse yurtdışında olsun süs havuzu, şelale sistemleri ve su oyunları ile ilgili prestijli projelere imza atmış olan firmamız hayalinizi gerçeğe dönüştürecektir. Tasarım ve sistem seçimi konusunda standartlardan taviz vermeden projelerinizi görsel ve sanatsal olarak farklılığımızı ortaya çıkartmaktayız. 25 yıldan beri kalitemizden ödün vermeden takdir ve tercih edilmemizin en büyük sebebi bu olsa gerek. 

SÜS HAVUZU ÇEŞİTLERİ
Süs havuzlarını
*          Fıskıye sistemli havuzlar
*          Şelale havuzları
*          Bitki havuzlar
*          Balık havuzları
*          Duvar şelale sistemli havuzlar
*          Yapay kaya havuzları
*          Göletler
*          İç ya da dış mekan beton süs havuzları
*          Heykel havuzları
*          Su küresi, misina sistemli havuzlar gibi sıralayabiliriz.

Çağlayan Fıskıye Nozulu Çağlayan Fıskıye Nozulu Çağlayan Fıskıye Nozulu Çağlayan Fıskıye Nozulu Çağlayan Fıskıye Nozulu Çağlayan Fıskıye Nozulu Çağlayan Fıskıye Nozulu


 
YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SÜS HAVUZLARINDAN BAZILARI
MAYA CENTER SÜS HAVUZU / İSTANBUL
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ SÜREYYA AYHAN SÜS HAVUZU / İSTANBUL
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ SÜS HAVUZU / İSTANBUL
GIPÇAK PARKI SÜS HAVUZLARI / TÜRKMENİSTAN
Park Süs Havuzu Türkmenistan
ALTINYILDIZ ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖNÜ SÜS HAVUZU / TÜRKMENİSTAN
ERTEKLER DÜNYASI VE SU DÜNYASI / TÜRKMENİSTAN
canada goose homme parajumpers solde doudoune moncler timberland femme ugg suisse doudoune moncler femme timberland homme ugg australia parajumpers femme moncler soldes canada goose solde moncler femme canada goose pas cher moncler doudoune femme canada goose femme timberland suisse moncler homme parajumpers homme ugg pas cher in nederland hvor kjøpe generisk cialis på nett i Norge
Copright © 2000 - 2016 - Tüm Hakları Artes Havuzculuk Ltd.Şti.ne aittir.   Web Tasarım ve Güncelleme:Hakan DÜZEL