Asker ve Özel Kuvvetler Eğitim Kompleksi Olimpik ve Dalgıç Eğitim Havuzu işletmeye alındı. Meclis Otel Açıldı. Ekim 2013. Olimpik Yüzme Havuzu SPA Wellness Süs Havuzu

yeşil damla serapool - fotosera

Daha renkli, daha estetik havuzlar

Sera Pool ürünleri ile yapılandırılan size özel havuzunuz, kimi zaman sıcaktan bunaldığınız bir anda, kimi zaman sağlığınız için gereksinim duyduğunuzda, tertemiz mavi suları ile size kucak açıyor.

Yıllardır porselen havuz kaplamaları ile havuz kullanıcılarına sayısız, hijyenik havuzlar sunan SeraPool, şimdi yepyeni bir olanak daha sunuyor.

Fotosera olarak adlandırılan SeraPool yeniliği, dilediğiniz herhangi bir resmi, havuzunuzda yaşatma imkanı tanıyor. Havuzunuzun içinde ne görmek istediğinize dair dilediğinizce düşleyin... Dünyanın yedi harikasından biri, okyanus diplerinin renk cümbüşü, deniz kızlarının efsaneleri... Her biri fotosera ile, havuzlarınızda canlanıyor.

Dünyadaki en yeni teknolojilerden biri olan fotosera, dilediğiniz herhangi bir görsel ögeyi porselen karolara basarak, havuzunuzda, evinizde, dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanmanızı sağlıyor. Seçtiğiniz görsel öge, istediğiniz boyutta porselen karolarda hayat buluyor. Ayrıca, dileyen kullanıcıların logoları, dekoratif motif ve tasarımları, havuz tabanına, havuz duvarlarına veya havuz çevre duvarlarına uygulanabiliyor.

Artık daha renkli, daha estetik, daha görkemli size özel havuzların vakti geldi... Doğanın güzelliklerini, teknolojinin mucizesi ile havuzlarınızda seyredin!

SERAPOOL SERAPOOL SERAPOOL
SERAPOOL SERAPOOL SERAPOOL SERAPOOL
 
Copright © 2000 - 2016 - Tüm Hakları Artes Havuzculuk Ltd.Şti.ne aittir.   Web Tasarım ve Güncelleme:Hakan DÜZEL