Asker ve Özel Kuvvetler Eğitim Kompleksi Olimpik ve Dalgıç Eğitim Havuzu işletmeye alındı. Meclis Otel Açıldı. Ekim 2013. Olimpik Yüzme Havuzu SPA Wellness Süs Havuzu

yeşil damlaspa wellness
Sauna Sauna
Sauna günlük yaşamın stres ve yorgunluğunu 15 dakikalık seans ile üzerinizden almaktadır. 90° ısıda gözenekleri açar, kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede temiz bir cilt ve zinde bir bedene sahip olmanızı sağlar.

buhar Odası Buhar
Buhar odası saunanın aksine 45° ısıda ve nemin yüksek olduğu ortamdır. Yatıştırıcılığı sayesinde hayatınızın en eğlenceli banyo deneyimini yaşamaya hazır olun. Buhar cildinize masaj yaparken, kan dolaşımı hızınız artar.
Türk Hamamı
Kar Çeşmesi Kar Çeşmesi & Kar Odası
Hangi mevsim olursa olsun, kar çeşmesinde kar beyazlığının insan üzerindeki psikolojik etkisiyle sauna keyfinden sonra vücudunuzda şok etkisi yaratarak metobolizmanısın güçlenmesini, vücudunuzun sıkılaşmasını ve dinamizim kazanmanızı sağlar.
Hidro Masaj Hidro Masaj
* Kan dolaşımını düzenler. Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.
* Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adele yapısındaki spazmları giderir. Kemik ve eklemlerdeki ağrıları alır.
Macera Duş Macera Duş
Herbirinde değişik duygular tadabileceğiniz, duş alırken size farklı atmosferler yaratan psikolojik, fantastik ve metabolik olarak rahatlık hissedebileceğiniz su damlacıklarıyla macera duşlarında sizleri bekliyoruz. Suyun keyfine doyamayacağınız anlar ile tanışın.
 
 
Copright © 2000 - 2016 - Tüm Hakları Artes Havuzculuk Ltd.Şti.ne aittir.   Web Tasarım ve Güncelleme:Hakan DÜZEL